Sauny

Všetko o saune...

U nás nájdete najkvalitnejší saunový materiál na trhu za najlepšie ceny. Tiež pece a riadenia od renomovaných výrobcov, infražiariče len s certifikátmi vyrobené v EU ako aj dizajnové sauny realizované na mieru.

Každá sauna je individualistická a vyžaduje tak samostatné projektovanie. Vychádzajúc zo skúseností konštatujeme, že nemáme dve totožné sauny. Jestvujú dva spôsoby postavenia saun. V dielni, kde je možnosť využitia techológií, ktoré sa u zákazníka použiť nedajú a samozrejme priamo na konkrétnej stavbe v konkrétnom priestore a namieru. Takáto montáž je zdĺhavejšia, je pri nej viac prachu, vyžaduje totiž priestor na pílenie dreva a v neposlednom rade trochu drahšia. Sauny však realizujeme oboma spôsobmi. V prípade akýchkoľvek otázok aj o stavbe sauny nás neváhajte kontaktovať.

Sauny
Materiál na stavbu sauny

Materiál na stavbu sauny VŠETKO PRE VAŠU SAUNU SKLADOM ZA NAJLEPŠIE CENY!

K materiálu na stavbu Vašej sauny Vám bezplatne poskytneme odborné poradenstvo. Kontaktujte nás svojimi otázkami kedykoľvek!

Vykurovanie sauny/ohrev sauny

Vykurovanie sauny/ohrev sauny Saunové pece, infražiariče a príslušenstvo

Všetko, čo saunu rozohreje. Saunové pece elektrické, saunové pece na drevo, príslušenstvo saunových pecí, infražiariče...

Hotové sauny

Hotové sauny Sauny vyrobené z materiálov z našej ponuky priamo od výrobcu!

Okrem širokej ponuky saunového dreva, či inštalácií sáun na mieru, máme v ponuke aj hotové sauny zhotovené priamo továrňou nášho dodávateľa saunového dreva.

postavte si saunu

pozrieť návod
WOODMASTER.SK,
S. R. O.
Vajnorská 135 Bratislava 831 04
otvorené:

Pondelok - Piatok: 8:00 - 16:00
Sobota: NA OBJEDNÁVKU

volajte

+421 904 867 263 Peter Jančár


Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.