Infrasauna

To najlepšie pre hĺbkové prehriatie tela. Kvalitné infrasauny namieru.

Infražiarenie preniká až 5 cm do hĺbky tela a dôkladne a efektne prehreje svaly a kĺby v ľudskom tele. Naše

Nezaoberáme sa masovou stavbou infrakabín na sklad z čo najlacnejších materiálov. Každá infrasauna je rovnako ako akákoľvek iná sauna kusom domácnosti, harmonizuje s jej dizajnom a odráža sa v nej charakter a vkus jej autorov a majiteľov. V dnešnej uponáhľanej dobe má čoraz menej ľudí čas na uskutočnenie plnohodnotného rituálu saunovania sa v domácej saune. Obzvlášť aktívne fungujúci športovci. Infrasauna je tiež ideálna pre seniorov a ľudí trpiacich srdcovo-cievnymi chorobami. 
Rýchlejší efekt prehriatia organizmu ako klasické zohriatie v saune, dosiahne infračervené žiarenie. To je rozdelené do troch spektier, z ktorých každé má svoj špecifický význam.

Preto v našich infrasaunách nájdete infražiariče Dr. Fischer VITAE®, ktoré disponujú všetkými druhmi žiarenia v ideálnom pomere. Pre viac informácií si nechajte vypracovať návrh riešenia Vašej infrasauny.

Infrasauna
Novinka
Infrasauna AUROOM
na vyžiadanie

Infrasauna AUROOM

Dizajnový skvost z najkvalitnejšícjh materiálov - Infrasauny AUROOM. Informujte sa o cene podľa Vami želaných rozmerov

Luxusné infrasauny AUROOM sú vybavené najmodernejšími infražiaričmi na trhu - holandskej značky XIOMARA.

 

 

V kombinácii s kvalitným dielenským spracovaním a materiálmi najvyššej kvality na trhu, predsavujú infrasauny AUROOM absolútnu špičku na trhu.

viacmenej
galéria
WOODMASTER.SK,
S. R. O.
Vajnorská 135 Bratislava 831 04
otvorené:

Pondelok - Piatok: 9:00 - 17:00
Sobota: NA OBJEDNÁVKU

volajte

+421 904 867 263 Peter Jančár
+421 905 498 778 Peter Stiasný

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďakujem, pochopil som. Prečítať viac informácií.